O nas

EVnoon to zespół profesjonalistów, którzy wierzą w e-mobilność na świecie. Nieustannie podnosimy swoje umiejętności, rozwiązując różne indywidualne zadania w doborze stacji paliw elektrycznych oraz wyposażając miejsca, w których powinna znajdować się stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Każdego dnia otrzymujemy upraszania od deweloperów, firm komercyjnych i innych odbiorców hurtowych o najlepsze rozwiązanie instalacji ładowarki do samochodów elektrycznych z USA i UE.

W EVnoon nieustannie poszukujemy najnowszych usług związanych z elektromobilnością i ładowaniem samochodów elektrycznych zarówno dla domu, jak i biznesu. Instalacja w miejscach publicznych wymaga zwiększonej niezawodności urządzenia, aby skutecznie prowadzić firmę. Dlatego na przetestowane ładowarki zespół EVnoon udziela podwójnej gwarancji ze strony sklepu i producenta. Stałe bezpośrednie kontakty z najlepszymi producentami stacji ładowania pozwalają dobrać niezawodne rozwiązanie dla każdego klienta. Obecność własnego magazynu operacyjnego sprawia, że proces dostawy na miejsce ładowania pojazdu elektrycznego jest możliwie najszybszy.