Stacja ładująca OnCharger Typ 2 32A 7 kW

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: OC1P-32A-TYPE2
Inteligentna stacja ładująca z regulacją mocy dla europejskich samochodów elektrycznych. Dostęp online, timer, powiadomienia push. Statystyka i zarządzanie przez Internet z systemem Android/iOS. Ochrona sprzętu przed porażeniem elektrycznym. Dynamiczny podział ograniczonego obciążenia między dom a samochód elektryczny.
W magazynie Marka: OnCharger UA
Availability: W magazynie
2 610 zł

Osobista rozumna ładunkowa stacja dla elektromobili OnCharger OC1P będzie idealnym wariantem dla kupna, jeśli u was jednofazowy elektromobil albo hybryda plugin. Ładowanie w domu posiada smart funkcje do bezpiecznego, szybkiego i niezawodnego ładowania samochodu elektrycznego ze złączem Type2 (IEC 62196-2 / Mennekes). Hermetyczność korpusu według standardu IP65 pozwala wykorzystywać stację na ulicy, gdzie mogą być opady i kurz. Stylowy design korpusu idealnie wpasuje się w nowoczesny remont garażu lub ściany budynku. Kompaktowe wymiary i szybko zdejmowany uchwyt ścienny pozwolą Ci zdjąć stację i zabrać ją ze sobą w drogę. Technologia Charge Boost pozwoli na jak najszybsze naładowanie samochodu elektrycznego nawet z nieprzygotowanego gniazdka, równoważąc moc pomiędzy konsumentami w domu i dostarczając energię do akumulatora samochodu elektrycznego.

bezpieczne ładowanie elektryczne samochodu elektrycznego
Monitoring sieci 230V
Instalacja ładuje się tylko w bezpiecznym zakresie napięcia.
ładowanie za pomocą ochronnego urządzenia wyłączającego
Ochrona przed porażeniem elektrycznym
W stacji wbudowany jest moduł ochrony przed prądem upływowym.
stacja ładująca z pracą bez uziemienia
Kontrola uziemienia
Funkcja monitoringu gruntu jest domyślnie aktywna.
elastyczny kabel zasilający do samochodu elektrycznego
Specjalny kabel
Elastyczny kabel ładujący jest przeznaczony do ładowania samochodu elektrycznego.
Kalendarz
Jedną z wyjątkowych funkcji domowej stacji ładowania OnCharger 32A 7kW jest moduł historii i statystyk sesji ładowania. Program My OnCharger pokaże osobne statystyki dla każdego samochodu elektrycznego i obliczy całkowity koszt energii elektrycznej zużytej na podróże. Wykresy przedstawiają zużycie energii, napięcie i temperaturę w celu analizy jakości sesji ładowania. W przypadku niestabilnego obwodu uziemienia stacja poinformuje o błędzie. W przypadku nocnych spadków napięcia będziesz wiedział, że aby poprawić jakość zasilania domu, musisz skontaktować się z operatorem.
aplikacja na smartfona

Ładowanie za pomocą aplikacji na smartfona

Możesz sterować domową stacją ładowania z aplikacji online My OnCharger. Wszystkie funkcje kontrolne, statystyki i status procesu ładowania będą dostępne na smartfonie w czasie rzeczywistym. Cena ładowarki do samochodu elektrycznego obejmuje dostęp API do integracji z systemami smart domu.

Pomoże ustalić aplikację:

blokowanie dla autoryzacji kierowców potęga dla regulacji siły prądu timer do nocnego ładowania w korzystnej cenie limit kW*h ładowania do 80% brelok RFID do ładowania gości ustawienia WiFi umożliwiające dostęp online przez Internet tryb ECO dla wyłączania wyświetlacza w reżimie oczekiwania
Powiadomienia push

Ważną funkcją dla właścicieli samochodów elektrycznych jest gotowość samochodu do jazdy na długich dystansach. Domowa smart stacja OnCharger o napięciu zmiennym będzie w stanie szybko naładować pełną baterię, a w przypadku zaciemnienia powiadomi Cię o tym.

Po aktywacji timera nocnego i zakończeniu ładowania, urządzenie powiadomi właściciela o pomyślnym rozpoczęciu i zakończeniu sesji ładowania. Będziesz wiedział na pewno, że Twój drogi samochód elektryczny jest w pełni gotowy do podróży, a nie siedzi z rozładowanym akumulatorem wysokiego napięcia.

Nagłe odłączenie sieci 230V nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem i na czas będziesz mógł podjąć decyzję o naładowaniu w innej lokalizacji.

oncharger

Kompatybilność stacji z elektromobilami wspartych elektromobili

Domowa stacja ładowania OnCharger OC1P jest kompatybilna ze wszystkimi markami samochodów elektrycznych. Elastyczny kabel Type 2 pozwoli na bezpośrednie podłączenie wszystkich europejskich samochodów elektrycznych, a do aut z Chin i USA goście będą mogli podłączyć mały adapter. Stacja OC1P przeznaczona jest do podłączenia do sieci jednofazowej 230V, ale jest również kompatybilna z trójfazowymi samochodami elektrycznymi i infekuje je mocą do 7 kW.

Do domowego ładowania można podłączyć wszystkie samochody Type 2, włącznie z: Jaguar I-pace, Porsche Taycan, Audi e-tron GT, Mercedes EQC oraz EQS i EQA, Volkswagen id 3 id.4 id 6, Hyundai ioniq 5 oraz Kona, Renault Zoe, Nissan Leaf, BMW i3, Tesla Model S X 3 Y.

marki samochodów elektrycznych

Ogólny

Materiał
Metal
Ochrona przed wilgocią
IP65
Napięcie
230 V | 1 faza
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
5 M
Wskazanie
Wyświetlacz LCD
Natężenie prądu elektrycznego
32 A
Moc
7.4 kW
Gwarancja
12 miesiące
Temperatura
-40°C - 80°C

Smart-funkcje

Równoważenia mocy dom - samochód elektryczny
Stacje ładowania z bilansowaniem mocy
NFC | RFID
Powiadomienia push
Regulacja mocy ładowania
Aplikacja na Androida/iOS
Zarządzanie online

Wymiary

Długość
220 mm
Szerokość
160 mm
Wzrost
85 mm
Waga
5.5 kg
Opakowanie
50x40x10 cm
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB