Stacja ładowania OnCharger Type 2 16A 11 kW trójfazowa

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: OC3P-16A-TYPE2
Stacja szybkiego ładowania z regulacją mocy, timerem, powiadomieniem push dla europejskich samochodów elektrycznych. Statystyka i zarządzanie przez Internet z systemem Android/iOS. Ochrona sprzętu przed porażeniem elektrycznym.
W magazynie Marka: OnCharger UA
Availability: W magazynie
2 990 zł 3 190 zł

Smart stacja ładowania OnCharger do samochodów elektrycznych jest idealna do ładowania samochodów elektrycznych ze złączem Type2 (Mennekes). W nowej serii 2022 zintegrowano inteligentny sterownik nowej generacji, aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb pojazdu elektrycznego. Duży wyświetlacz LCD na korpusie stacji wyświetla proces ładowania, ilość energii, temperaturę oraz stan chmury online. Elegancki design produktu sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu lub ścianie domu. Biała błyszcząca obudowa doskonale redukuje nagrzewanie się podczas ładowania oraz odbija promienie słoneczne. W razie potrzeby stację można usunąć i zabrać ze sobą w drogę. Ładowarka ma już kabel zasilający z czerwoną wtyczką CEE 5-pin, więc OnCharger OC3P 3 x 16A to rozwiązanie typu plug and charge (pnc). Nie musisz wzywać elektryka po montaż, wystarczy podłączyć sprzęt do znanego Ci gniazdka elektrycznego i cieszyć się procesem ładowania auta elektrycznego.

bezpieczne domowe ładowanie samochodu elektrycznego
Kontrola sieci energetycznej
Stacja kontroluje bezpieczny zakres napięcia i prądu.
ładowanie z wyłącznikiem ochronnym - zabezpieczenie przed upływem prądu
Ochrona przed porażeniem elektrycznym
Stacja posiada wbudowane zabezpieczenie prądowe 30mA.
stacja ładująca z pracą bez uziemienia
Sprawdzenie uziemienia
Tankowanie stale monitoruje obecność uziemienia.
elastyczny kabel zasilający do pojazdu elektrycznego
Elastyczny kabel
Specjalny elastyczny kabel jest przeznaczony do wygodnego użytkowania.

Bezpieczne ładowanie SafeCHARGE

Przed rozpoczęciem procesu ładowania stacja sprawdzi temperaturę akumulatora oraz gotowość falownika samochodu elektrycznego do ładowania. Po przejściu wstępnych testów bezpieczeństwa stacja będzie dostarczać napięcie przemienne przez kabel zasilający do wtyczki Type2.

Kontrola dostępu CHARGELock

БBądźcie pewne, że wykorzystujecie stację tylko Wy, nawet jeśli ustaliły jej na publicznym parkowaniu. W modelach OnCharger jest to możliwe dzięki obecności czytnika kart RFID i dostępowi online, zawsze będziesz miał pełną kontrolę nad procesem ładowania.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem SafeHEAT

Aby zapewnić bezpieczny i niezawodny proces przenoszenia mocy, czujnik w stacji ładującej sprawdza ogrzewanie co 10 ms. Technologia OnCharger zmniejsza moc w wysokich temperaturach, aby chłodzić siebie i pojazd elektryczny. Siła prądu spada:

 • o 25% przy progu 65°C
 • o połowę, gdy temperatura osiąga 70°C
 • i całkowicie zatrzymana w temperaturze powyżej 75°C.

Podwójny timer DualCLOCK

Za uruchomienie i zatrzymanie procesu ładowania w określonym czasie odpowiadają dwa niezależne liczniki czasu. Podłącz samochód, gdy tylko wrócisz do domu, a proces ładowania rozpocznie się, gdy dostępna będzie zniżka na noc. Timer ma przycisk do codziennego powtarzania procesu uruchamiania i zatrzymywania.

Aplikacja internetowa

Kontroluj zdalnie sesję ładowania za pomocą aplikacji online My OnCharger na Androida i iOS oraz przeglądarki internetowej Chrome / Safari. Konto właściciela daje możliwość zmiany ustawień stacji, uzyskania statusu stacji ładowania w czasie rzeczywistym oraz podglądu harmonogramu zużycia.

Powiadomienia push

eśli chcesz kupić stację, która będzie raportować o swoim stanie, to odpowiednim zakupem będzie OnCharger OC3P 11kW. Cena stacji obejmuje obsługę powiadomień push na Androida, iPhone'a, MacOS, Linuxa i Windowsa. Ustawienie opcji możliwe jest w aplikacji My OnCharger dla siedmiu kategorii wiadomości, usługa Push trafia zarówno do telefonu, jak i do Telegrama.

Sprzedaż energii elektrycznej | My Cloud

Komercyjne serie modeli obsługują kompatybilne protokoły OCPP, ale nawet w domowych stacjach ładowania samochodów elektrycznych funkcjonalność OnCharger nie jest pozbawiona możliwości przetwarzania ładowania przez użytkowników. Wybierz zakładkę My Cloud w aplikacji na smartfona i dodaj karty RFID gości z ograniczeniami mocy. W kalendarzu usługi online My OnCharger możesz przeglądać aktywność sesji ładowania dla każdego użytkownika oraz blokować lub przyznawać ograniczony dostęp.

Dodatkowe funkcje:

 • Ładowanie z działaniem bez kontroli uziemienia: obecne
 • Regulacja mocy: 1,4 - 11 kW z krokiem 0,23 kW
 • Moduł WIFI: punkt dostępu klienta
 • Długość kabla do auta elektrycznego: 5 m
 • Długość kabla do gniazdka: 1 m

Przybory: stacja ładująca, uchwyt ścienny, brelok RFID, uchwyt na kabel ścienny, przejściówka z gniazdka 32A na gniazdko domowe 16A.

Obsługiwane są wszystkie pojazdy elektryczne z portem Type2, włącznie z:

BMW i3, BMW ix4, Jaguar I-pace, Porsche Taycan, Audi e-tron GT, Mercedes EQC, Mercedes EQA, Hyundai Kona, Renault Zoe, Nissan Leaf, Tesla Model S, Tesla Model 3, Tesla Model Y, Tesla Model X.

Ogólny

Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
5 M
Wskazanie
Wyświetlacz LCD
Moc
11 kW

Smart-funkcje

Równoważenia mocy dom - samochód elektryczny
Stacje ładowania z bilansowaniem mocy
OCPP regulacja mocy ładowania
Powiadomienia push
Regulacja mocy ładowania
Aplikacja na Androida/iOS
Zarządzanie online

Wymiary

Długość
220 mm
Szerokość
160 mm
Wzrost
85 mm
Waga
7.5 kg
Opakowanie
50x40x10 cm
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB