Stacja ładująca OnCharger Type 2 32A 22 kW trójfazowa

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: OC3P-32A-TYPE2
Stacja szybkiego ładowania trójfazowego do samochodów elektrycznych z regulacją mocy, timerem, powiadomieniem push. Statystyka i zarządzanie przez Internet z systemem Android/iOS. Ochrona sprzętu przed porażeniem elektrycznym. Dynamiczne równoważenie mocy dom-samochód elektryczny.
W magazynie Marka: OnCharger UA
Availability: W magazynie
3 240 zł 3 380 zł

Domowa trójfazowa stacja ładowania OnCharger OC3P 32A przeznaczona jest do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Elastyczny kabel zasilający ma żyły miedziane i przesyła trzy fazy do 22 kW mocy prądu przemiennego. Stacja osobista będzie oferować maksimum dla każdego samochodu elektrycznego, który dołącza do stacji, trójfazowe ładowarki pokładowe będą mogły pobierać 11 lub 22 kW, a jednofazowe pojazdy elektryczne do 7 kW przez złącze Type2 (IEC 62196-2 | Mennekes). Konstrukcja obudowy przeznaczona jest do montażu wiszącego na ścianie garażu lub domu. Elegancki design obudowy w połączeniu z ochroną przed wilgocią zgodnie ze standardem IP65 pozwoli z powodzeniem połączyć moduł ładowania z nowoczesnym designem domu. Kupując inteligentną stację OnCharger zaoszczędzisz jeszcze więcej na ładowaniu samochodu elektrycznego po cenie nocnej. Stacja posiada dwa timery umożliwiające ładowanie samochodu elektrycznego w korzystnej cenie. W momentach dużego zapotrzebowania stacja blokuje proces ładowania lub przełącza się w tryb minimum, zgodnie z Państwa życzeniem.

monitorowanie jakości ładowarki
Monitoring jakości sieci
Stacja na bieżąco sprawdza zgodność z normami napięciowymi i prądowymi.
elektrotankowanie z obroną od ciosu prądem
Obrona od porażenia prądem
W urządzeniu wbudowana jest ochrona przed prądem upływowym.
ładowanie z pracą bez uziemienia
Detektor uziemienia
Podczas ładowania stacja sprawdza jakość uziemienia.
elastyczny kabel ładujący
Kabel do ładowania
Niezwykle elastyczny kabel jest specjalnie stworzony do samochodów elektrycznych.

Kalendarz zużycia energii elektrycznej

Moduł historii w aplikacji My OnCharger pozwala zobaczyć statystyki i częstotliwość korzystania ze stacji ładującej. Statystyki podsumowujące informują o zużyciu energii tylko przez samochód elektryczny. Wykresy pokażą pobór prądu, napięcie sieciowe, temperaturę urządzenia podczas każdej sesji ładowania. Obecność takiej funkcji pozwala przeanalizować jakość uziemienia, zapad napięcia i zobaczyć komunikaty z samochodu elektrycznego o możliwym przegrzaniu akumulatora.
stacja ładowania samochodów elektrycznych z aplikacją na smartfona
Android & iOS & Web App

Wygodny, funkcjonalny program smartfona My OnCharger zawsze pokaże statystyki dotyczące stanu procesu ładowania w czasie rzeczywistym. 

A także pomoże zainstalować:

zamek do kontroli dostępu siła prądu dla ograniczenia potęgi timer do ładowania według taryfy nocnej limit energii do ładowania do 80% karty NFC dla właściciela i gości ustawienia Wi-Fi do zarządzania online przez Internet tryb ECO wyłączenie wyświetlacza LCD w stanie bezczynności
Powiadomienia push

Uzyskaj ważne informacje o stanie naładowania akumulatora samochodu elektrycznego.

Jest to szczególnie przydatne, gdy nie jest znana stabilność sieci energetycznej, do której podłączony jest drogi samochód elektryczny.

Nieprzewidywalne odłączenie wysokiego napięcia 230 V nie będzie problemem przed dłuższą podróżą, push powiadomienie powiadomi, że trzeba przenieść się w inne miejsce w celu naładowania.

oncharger

Specjalny kabel ładujący

Kabel w stacji OnCharger został specjalnie zaprojektowany do wygodnego użytkowania w każdą pogodę. Przewód zasilający pozostaje elastyczny nawet podczas zimowych mrozów i nie emituje toksycznych oparów. Izolacja kabla trójfazowego została zaprojektowana tak, aby zminimalizować straty energii i zachować integralność w wilgotnym środowisku. Ładowanie w trzech fazach obciąży domową sieć elektryczną w sposób zrównoważony i nie spowoduje zniekształceń napięcia w fazach. Standardowa długość kabla od modułu ściennego stacji do samochodu elektrycznego wynosi 5 metrów, jest to optymalna długość, aby dotrzeć do złącza ładowania samochodu elektrycznego z dowolnego miejsca w garażu. Przewód zasilający ma 5 żył roboczych (masa, zero i trzy fazy). Podczas ładowania z nieprzygotowanej sieci, funkcja kontroli podłoża może zostać tymczasowo wyłączona w celu kontynuowania podróży. Po uprzednim zamówieniu producent może przedłużyć kabel do 20m za dopłatą w korzystnej cenie. Ważnym czynnikiem przy wyborze stacji na korzyść trójfazowego modelu OnCharger 22 kW jest możliwość plug and charge (pnc). Wallbox posiada kabel wejściowy z 5-pinową wtyczką CEE, która jest zawarta w cenie. Zaraz po zakupie możesz rozpocząć bezpieczne ładowanie w domu bez wzywania elektryka.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych z UE

Stacja ładowania OnCharger OC3P będzie najlepszym zakupem dla trójfazowych samochodów elektrycznych i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla wielu aut. Stacja będzie oferować maksymalną moc zgodnie ze standardem Mode 3. Stacja ścienna jest kompatybilna ze wszystkimi europejskimi samochodami elektrycznymi, takimi jak Jaguar I-pace, Porsche Taycan, Audi e-tron, Mercedes EQC, Hyundai ioniq 5, Hyundai Kona, Renault Zoe, Nissan Leaf, BMW i3 , Tesla Model S X 3 Y, Volkswagen id4 id3 id6 itp. z portem Type2.

modele samochodów elektrycznych

Ogólny

Materiał
Metal
Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
5 M
Wskazanie
Wyświetlacz LCD
Moc
22 kW

Smart-funkcje

Równoważenia mocy dom - samochód elektryczny
Stacje ładowania z bilansowaniem mocy
Powiadomienia push
Regulacja mocy ładowania
Aplikacja na Androida/iOS
Zarządzanie online

Wymiary

Długość
200 mm
Szerokość
100 mm
Wzrost
80 mm
Waga
7.5 kg
Opakowanie
50x40x10 cm
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB