Stacja ładująca Wallbox Pulsar Plus Type 2 22 kW

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: PLP1-0-2-4
Inteligentne ładowanie ścian dla domu lub parkingu z dostępem online za pośrednictwem portalu My Wallbox. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Pulsar Plus wyposażona jest w elastyczny, trójfazowy przewód napięcia przemiennego typu 2. W zestawie znajduje się uchwyt do stacji. Zarządzanie jest możliwe lokalnie ze smartfona przez Bluetooth i online za pośrednictwem portalu. Stacja ładująca posiada ochronę przed wstrząsami 30mA. Kup inteligentną stację ładowania z regulacją mocy od 2,3 do 22 kW oraz prowadzeniem statystyk zużycia i kosztów.
W magazynie Marka: Wallbox EU
Availability: W magazynie
4 860 zł

Wallbox Pulsar 22 kW - to wydajna i łatwa w obsłudze stacja ładowania. Idealnie nadaje się do ładowania samochodu elektrycznego w domu. A wbudowany kabel Type 2 zapewnia jego kompatybilność ze wszystkimi nowoczesnymi samochodami elektrycznymi.

Wallbox Pulsar Plus obsługuje funkcję Power Boost, która reguluje zużycie energii przez urządzenie. Jeśli sieć domowa jest przeciążona, ładowanie będzie działać przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. A funkcja Power Sharing pozwala kontrolować i rozdzielać moc ładowania między 25 ładowarek podłączonych do jednej sieci.

Sterowanie za pomocą smartfona

Dzięki aplikacji na smartfony myWallbox proces ładowania samochodu elektrycznego stał się prosty i wygodny. Pozwala na zdalne sterowanie pracą stacji – wystarczy połączyć się z urządzeniem przez Bluetooth.

Skonfiguruj sesje, dostosuj moc, rozpocznij, zatrzymaj ładowanie i wybierz się na przejażdżkę z w pełni naładowaną baterią.

Wskaźnik ledowy

7 różnych sygnałów świetlnych poinformuje Cię o stanie urządzenia.

Patrząc na Wallbox Pulsar 22 kW, dowiesz się, czy Twój samochód elektryczny nadal się ładuje, czy jest gotowy do jazdy. Ponadto za pomocą wskaźnika świetlnego urządzenie ostrzega o błędach i przypomina o zaplanowanych sesjach ładowania.

Dwuletnia gwarancja od producenta

Wallbox Pulsar&22 kW został zaprojektowany zgodnie z europejskimi standardami i jest przeznaczony do długotrwałej eksploatacji. Możesz korzystać z gwarancji producenta przez dwa lata.

Odporność na zużycie materiałów

Korpus stacji wykonany jest z odpornego na uderzenia tworzywa ABS. Dzięki stopniowi ochrony IP 54 Wallbox Pulsar 22 kW może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Uniwersalność

Stacja ścienna Wallbox Pulsar 22 kW nadaje się do ładowania samochodów elektrycznych za pomocą złącza Type2. Teraz jest instalowany we wszystkich nowoczesnych samochodach elektrycznych produkowanych na rynek europejski.

Aby rozpocząć ładowanie wystarczy podłączyć kabel do samochodu elektrycznego.

Szybkie ładowanie

Wallbox Pulsar z wbudowanym przewodem zasilającym 22 kWh może naładować samochód elektryczny znacznie szybciej niż domowe gniazdko. Z naszego kalkulatora opartego na modelu samochodu elektrycznego dowiesz się, ile czasu zajmie ładowanie Twojego auta elektrycznego.

Europejska jakość

Wallbox Chargers - to hiszpańska firma produkująca smart stacje ładowania. Będąc w czołówce technologii, stale opracowuje i wdraża innowacyjne rozwiązania, takie jak rozpoznawanie twarzy i gestów, łączność z Internetem Wi-Fi oraz sterowanie aplikacjami mobilnymi.

Celem firmy jest sprawienie, aby ładowanie samochodu elektrycznego było tak proste, jak korzystanie ze smartfona.

Ogólny

Materiał
Plastik
Ochrona przed wilgocią
IP54
Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
5 M
Wskazanie
LED Diody
Moc
22 kW

Smart-funkcje

Równoważenia mocy dom - samochód elektryczny
Stacje ładowania z bilansowaniem mocy
OCPP regulacja mocy ładowania
Powiadomienia push
Regulacja mocy ładowania
Aplikacja na Androida/iOS
Zarządzanie online
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB