Stacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: ETREL-INCH-PRO
Komercyjna, naścienna stacja ładująca o mocy 22 kW z modemem 3G do użytku publicznego. Stacja ładowania elektrycznego z wtyczką Typ 2 do montażu na ścianie na budynku lub parkingu. Urządzenie obsługuje protokół OCPP 1.6 do łączenia się z rozliczeniami operatora TOKA Energy, UGV Chargers lub innych. Zaletą zakupu tej inteligentnej stacji jest dostępny elastyczny kabel typu 2, kierowcy będą mogli ładować swój samochód elektryczny, nawet jeśli nie mają własnego przedłużacza typu 2.
Stacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW power-boostStacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW wifiStacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW power-shareStacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW ocppStacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW 3gStacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW visaStacja ładowania Etrel INCH PRO 3G Typ 2 22 kW online
W magazynie Marka: Etrel EU
Availability: W magazynie
6 490 zł

Stacja ładująca ETREL INCH PRO – - to uniwersalne elektrotankowanie słoweńskiej produkcji, które podchodzi dla użycia w bycie albo otrzymania pasywnego dochodu.

Komercyjne użycie stacji

Za pomocą stacji ładującej możesz zarabiać na ładowaniu samochodów elektrycznych. Elektrotankowanie działa poprzez uniwersalny protokół OCPP, który zapewnia klientowi dostęp do ładowania, a także posiada oprogramowanie ze zintegrowanym systemem rozliczeniowym i autoryzacją użytkownika (RFID), które rejestruje ilość zużytej energii elektrycznej, czas ładowania oraz przesyła odebrany dane przez serwer do systemu płatniczego pobierającego pieniądze z konta klienta.

Techniczne charakterystyki

ЗStacja ładowania ETREL INCH PRO - stacja tankowania prądu przemiennego, dostarczająca 7,4 kW mocy z sieci jednofazowej i 22 kW z sieci trójfazowej.

Stacja wyposażona jest w wyświetlacz 3.5" LCD z prostym i czytelnym interfejsem. Komunikacja z klientem realizowana jest przez 3G, LAN i Wi-Fi, które jest opcjonalnie połączone.

Korpus stacji ładującej wykonany jest z aluminium, a zakres temperatur pracy od -20 º°C … do +65 º°C sprawia, że jest to idealna opcja do instalacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Masa elektrotankowania ETREL INCH PRO to 6,5 kg, dlatego najlepszą opcją montażu jest montaż na ścianie pomieszczenia lub w specjalnie wyposażonym miejscu.

Sposób ładowania stacji realizowany jest poprzez złącze Type2 lub wbudowany kabel Type1/Type2.

Bezpieczeństwo podczas ładowania

Stopień ochrony obudowy stacji ETREL INCH PRO to IP56, co oznacza wysoką izolację przed wnikaniem wilgoci i kurzu na zasilacz urządzenia.

Stacja posiada funkcję automatycznego równoważenia obciążenia, dzięki czemu pobiera z sieci dokładnie tyle energii, ile jest konieczne do poprawnej pracy całego systemu energetycznego. Jednocześnie ustala czas, w którym można naładować samochód elektryczny z maksymalną mocą.

Ogólny

Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
5 M
Wskazanie
LED Diody
Moc
22 kW

Smart-funkcje

Równoważenia mocy dom - samochód elektryczny
Stacje ładowania z bilansowaniem mocy
OCPP regulacja mocy ładowania
Akceptacja płatności
Powiadomienia push
Regulacja mocy ładowania
Aplikacja na Androida/iOS
Zarządzanie online
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB