Stacja ładująca OnCharger Billing Kabel Typ 2 22kW AC

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: OC3P-BILLING
Stacja ładowania OnCharger OC3P z kablem trójfazowym typu 2. Komercyjna elektryczna stacja paliw do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Stacja posiada licznik energii elektrycznej, wyświetlacz LCD, protokół MultiOCPP, RFID oraz autoryzację smartfona. Idealne rozwiązanie dostępu publicznego dla firm i zakładów z dynamiczną alokacją pojemności. Akceptuj płatności za pomocą kart bankowych, Privat24 i rozliczeń operatora OCPP.
Stacja ładująca OnCharger Billing Kabel Typ 2 22kW AC wifiStacja ładująca OnCharger Billing Kabel Typ 2 22kW AC ocppStacja ładująca OnCharger Billing Kabel Typ 2 22kW AC visaStacja ładująca OnCharger Billing Kabel Typ 2 22kW AC power-boostStacja ładująca OnCharger Billing Kabel Typ 2 22kW AC online
W magazynie Marka: OnCharger UA
Availability: W magazynie
3 740 zł 4 130 zł

Stacja ładowania komercyjnych samochodów elektrycznych OnCharger OC3P Billing jest gotowa do szybkiego rozpoczęcia działalności związanej z gazem elektrycznym. Trójfazowe elektryczne stacje benzynowe prądu przemiennego OC3P mogą być przystosowane do pracy z sieci jednofazowej, co pozwoli nie wymieniać urządzenia w przyszłej modernizacji sieci elektroenergetycznej. Stacja jest już wyposażona w podłączony kabel trójfazowy Type 2 o długości 5 metrów. To wygodna długość dla udanej sesji ładowania, nawet jeśli najbliższe miejsce zajmuje inny samochód. W Polsce kierowcy preferują publiczne stacje benzynowe z wbudowanym kablem, aby nie wydawać pieniędzy na osobisty kabel do ładowania i nie zbierać zanieczyszczonego przewodu z ziemi po naładowaniu, więc stacji z gotowym kablem nie zabraknie jednego klienta.

Stacje OnCharger OC3 Billing sprawdzają temperaturę samochodu elektrycznego, parametry napięcia, prądu, częstotliwości dla wszystkich trzech faz i wstrzymują sesję ładowania w przypadku odchylenia od normy.

Płatność za ładowanie

Nowy samochód elektryczny na Twoim parkingu zawsze zamieni się w klienta. Stacja ładowania elektrycznego będzie oferować wiele możliwości płacenia za usługę kartą Visa, Mastercard, aplikacją Privat24 lub znaną kierowcy aplikacją rozliczeniową OCPP operatora. Trójfazowy kabel Type 2 stacji komercyjnej jest kompatybilny ze wszystkimi hybrydami plug-in i samochodami elektrycznymi na jedną i trzy fazy. Stacja zaoferuje maksymalną moc, jaką może przyjąć samochód elektryczny klienta.

Przewaga stacji z gotowym kablem Type2

Kabel zasilający stacji OC3 Billing zachowuje elastyczność w niskich temperaturach i jest chroniony przed wilgocią. Zakup stacji ładującej z kablem jest zawsze bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż z gniazdem Type2. W Europie i Polsce standard IEC 62196-2 (Type2) jest powszechny i każdy właściciel będzie mógł włożyć wtyczkę do samochodu elektrycznego. Nawet jeśli klient nie posiada osobistego kabla ładującego, może skorzystać z usługi i kontynuować podróż, a ty dostaniesz dodatkowy dochód, więc bardziej opłaca się kupić model z kablem nawet w identycznej cenie z gniazdem Type2 . Właściciele aut elektrycznych z Chin i USA będą mogli również płacić za publiczne ładowanie, jeśli będą mieli mini adaptery.
W indywidualnym przypadku adapter jest mocno przymocowany do publicznej wtyczki Type2, aby uzyskać jeszcze większy dochód.

Funkcjonalność dla biznesu

Trójfazowa stacja ładowaniaOnCharger OC3P Billing obsługuje uniwersalny protokół OCPP 1.6 do łączenia się z serwerami operatorów sieci stacji ładowania. Stację można łatwo podłączyć do dowolnej sieci publicznych stacji ładowania, a zorientowane na klienta wsparcie techniczne OnCharger i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (OTA) będą w stanie wprowadzić nową funkcjonalność i dostosować stację do indywidualnych warunków.

Interfejs interakcji z urządzeniem jest możliwy poprzez API do automatycznej kontroli dostępu i tworzenia osobistego algorytmu działań.

Wewnętrzny biling

Stacje OnCharger mogą być wykorzystywane w standardowej komunikacji z serwisem operatora za pomocą protokołu OCPP, a także można podłączyć rozliczenia My Cloud w celu wydawania kart gościa lub ustawiania płatności bezpośredniej kartą bankową. W niektórych przypadkach może to mieć wyższy priorytet i łatwiejsze do skonfigurowania.

Autoryzacja RFID

Na froncie urządzenia znajduje się czytnik RFID na kartę właściciela do darmowego ładowania oraz breloki gościa NFC do ładowania płatnego. W przypadku pojawienia się limitu energii w bilingu My OnCharger lub dodatniego salda środków w sieci operatora stacji ładowania, klient otrzyma usługę ładowania samochodu.

Księgowość przedsiębiorstw i firm

Użyj stacji OnCharger OC3 Billing do rejestracji energii zużywanej przez Twoich pracowników w fabryce, produkcji lub firmie. Aplikacja My OnCharger pomoże dać dostęp każdemu pracownikowi z limitem (kWh) lub wyeksportować zużycie i odliczyć kwotę od przyszłego wynagrodzenia.
Stacje OnCharger w Twoim przedsiębiorstwie można połączyć w jedną chmurę prywatną w celu ułatwienia użytkowania. Kierowcy będą mogli wybrać dla siebie optymalną stację lub skorzystać z najbliższego darmowego boxu do ładowania.

Dynamiczny bilans mocy (DLB)

Jeżeli w miejscu zainstalowania dedykowanej mocy na instalację elektrycznej stacji paliw lub wykorzystanie komercyjnej stacji ładowania nie jest uwzględnione w projekcie budowlanym, to technologia dynamicznego rozdziału obciążenia OnCharger Charge Boost ma na celu rozwiązanie tego problemu. Możesz również kupić stację ładującą i zainstalować ją w miejscu, w którym jest zapotrzebowanie. Stacja będzie regulować prędkość dostarczania energii w zależności od darmowej mocy i liczby aktywnych urządzeń elektrycznych w budynku.
Kupuj stacje OnCharger dla biznesu z technologią Charge Boost i nie martw się o szczytowe obciążenia, stacja będzie nadal obciążać klienta i przynosić dochody.

Umocnienie i montaż

Korpus sprzętu wykonany jest z metalu i pomimo zabezpieczenia antywandalowego ma elegancki design i estetyczny biały połysk. Elektryczna stacja ładująca OnCharger OC3 Billing może być montowana zarówno na ścianie budynku, jak i na stelażu, za pomocą śrub zamiast szybkozłączek pod płytą ścienną.

Zakup komercyjnej ładowarki OC3P Billing będzie uniwersalnym rozwiązaniem do montażu na ścianie i montażu stojaka na cokole.
Stacja biznesowa OC3P jest podłączona do sieci trójfazowej ze sprawnym punktem neutralnym, uziemieniem i trzema fazami. Stacja może być podłączona do 230V i działać z jednej fazy przy 7 kW.

Zastosowanie na ulicy

Korpus stacji posiada ochronę zgodnie ze standardem IP65 i nie przepuszcza kurzu i wilgoci do elektroniki, dlatego równie wygodne jest zastosowanie takiego rozwiązania w biznesie na otwartym terenie lub na zadaszonym parkingu. Elektronika stacji może pracować w temperaturze do 80 stopni, a biały połysk skutecznie odbija promienie słoneczne i ogranicza nagrzewanie

Ogólny

Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
0 M
Wskazanie
Wyświetlacz LCD
Materiał
Metal
Ochrona przed wilgocią
IP65
Moc
22 kW

Smart-funkcje

OCPP regulacja mocy ładowania
Akceptacja płatności
Aplikacja na Androida/iOS
Regulacja mocy ładowania
Zarządzanie online
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB