Stacja ładująca Schneider Electric Evlink Wallbox 32A 3F

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: EVH-22T2
Potężna komercyjna stacja ładowania od znanego producenta. Stacja natynkowa. Moc trójfazowego gniazda Type 2 to 3 x 32 A 22 kW. Protokół OCPP jest dostępny do użytku publicznego i płatnych sesji ładowania. Stacja jest kompatybilna ze wszystkimi pojazdami elektrycznymi i ma atrakcyjną cenę za rozpoczęcie działalności na ładowarkach do samochodów elektrycznych.
Stacja ładująca Schneider Electric Evlink Wallbox 32A 3F wifiStacja ładująca Schneider Electric Evlink Wallbox 32A 3F ocppStacja ładująca Schneider Electric Evlink Wallbox 32A 3F online
W magazynie Marka: Schneider Electric EU
Availability: W magazynie
5 360 zł

Stacja Evlink Wallbox Type 2 3F

Stacja ładowania elektrycznego Evlink Wallbox z gniazdem Type 2 32 A EVH2S22PO2K przeznaczona jest do instalacji w trójfazowych sieciach energetycznych i posiada moc roboczą 22 kW w zakresie napięć 380 - 415 V. Stacja należy do kategorii szybkich elektryczne stacje ładowania do montażu naściennego wewnątrz lub na zewnątrz lokalu i ma korzystną cenę na tę klasę urządzeń do ładowania elektrycznego.

Dostęp do obsługi stacji realizowany jest za pomocą klucza do zamka. Kabel do ładowania jest opcjonalny, a gniazdo w standardzie Type2 to podstawowa opcja do podłączenia auta elektrycznego.

Techniczne właściwości

Elektrotankowanie zdolne pracować autonomicznie dzięki obecności specjalnych ochronnych reżimów dla ograniczenia potęgi i zwłoki ładowania. Sygnalny interfejs jest prezentowany przez kolorową diodę LED i wskaźniki stanu ładowania.

Dopuszczalny reżim temperaturowy waha się od -30 do 70 ° °C, co zapewnia całoroczną pracę. Urządzenie posiada najwyższy dla urządzeń tego typu stopień ochrony przed kurzem i wilgocią IP54, dzięki czemu może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. W elektrycznej stacji benzynowej zintegrowane są technologie regulacji mocy, timera i ochrony przeciwporażeniowej.

Ładowarka posiada atrakcyjną, ergonomiczną konstrukcję, stosunkowo niewielką wagę zaledwie 5,6 kg oraz kompaktowe wymiary, które pozwalają na zainstalowanie elektrycznej stacji w dowolnym dogodnym miejscu.

Stacja ładująca jako biznes

Dostępność protokołu OCPP do użytku komercyjnego pozwala traktować stację jako sposób generowania dochodu. Dzięki wbudowanemu billingowi komercjalizacja jest łatwo dostępna, wystarczy odpowiednio wybrać miejsce instalacji.

Dzięki całorocznej i niewymagającej eksploatacji stacja elektryczna może być instalowana na parkowaniach, parkingach, w hotelach i gospodarstwach domowych. Regularny ruch w pobliżu lokalizacji zapewni właścicielowi stacji stabilny dochód pasywny. Decyzja o zakupie stacji ładowania będzie uzasadnioną inwestycją.

Ogólny

Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
0 M
Wskazanie
LED Diody
Ochrona przed wilgocią
IP54
Moc
22 kW

Smart-funkcje

OCPP regulacja mocy ładowania
Akceptacja płatności
Regulacja mocy ładowania
Zarządzanie online
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB