Stacja ładująca Schneider Electric Evlink Kabel Type 2

0 Recenzje / Dodać recenzję Kod towaru: EVH-22T2C
Wydajna publiczna stacja Evlink do komercyjnego ładowania samochodów elektrycznych. Elektryczna stacja paliw do montażu naściennego z przewodem 4m i wtyczką Type 2 3 x 32 A 22 kW. Elektryczna stacja paliw ma protokół OCPP 1.6 do łączenia się z krajowymi sieciami ładowania biznesowego i generowania dochodu. Wtyczka stacji jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami plug-in ze złączem typu 2.
Stacja ładująca Schneider Electric Evlink Kabel Type 2 wifiStacja ładująca Schneider Electric Evlink Kabel Type 2 ocppStacja ładująca Schneider Electric Evlink Kabel Type 2 online
W magazynie Marka: Schneider Electric EU
Availability: W magazynie
5 790 zł

Stacja ładująca Schneider Electric Evlink Wallbox T2 32A z wbudowanym kablem

Schneider Electric Evlink Wallbox - to elektrotankowania produkcji francuskiej, nastawione na szybkie ładowanie dzięki instalacji w trójfazowych sieciach elektrycznych. Moc waha się w zakresie od 11 do 22 kW, a napięcie pracy mieści się w zakresie 380 - 415 V. Dzięki tej mocy można szybko uzupełnić rezerwę chodu lub naładować samochód elektryczny akumulatorem o dowolnej pojemności.

Model stacji ładującej różni się od swoich analogów linii Evlink Wallbox wbudowanym kablem w standardzie Type 2 22kW (IEC62196-2).

Design i techniczne właściwości

Elektryczna stacja tankowania Schneider Electric Evlink Wallbox T2 z wbudowanym kablem to wygodna i kompaktowa stacja ładująca. Został stworzony zgodnie ze wszystkimi kanonami produkcji podobnych urządzeń, dlatego posiada wysoki stopień odporności na wilgoć i kurz IP54, konstrukcję odporną na uderzenia stopnia IK10 oraz wzmocnioną izolację zapobiegającą porażeniom prądem. Zamek z kluczykiem ogranicza niepożądany dostęp do gniazda stacji podczas ładowania pojazdu elektrycznego.

Ochronę przed przegrzaniem zapewniają posrebrzane styki gniazda, procedura ładowania jest bardzo prosta i intuicyjna. Możesz zatrzymać proces i uruchomić go ponownie jednym kliknięciem.

Montaż stacji można wykonać w zaledwie pół godziny dzięki wysiłkom jednego specjalisty.

Oprogramowanie

Stacja ładująca przeznaczona jest do użytku domowego i komercyjnego. Komercjalizacja realizowana jest dzięki protokołowi OCPP, który polega na prostej konfiguracji bazy klientów, rozliczaniu zużycia energii i czasu ładowania, przekazywaniu danych do systemów płatniczych w celu wypłaty zysku.

Dzięki temu elektrotankowanie jest aktualną inwestycją dla otrzymania pasywnego dochodu.

Wśród innych rozwiązań programowych stacji możliwe jest podkreślenie obecności funkcji timera (opóźniony start), która pozwala ustawić czas ładowania w okresie najmniejszego obciążenia w sieci.

Ogólny

Napięcie
400V | 3-fazowy
Wtyczka
Typ 2 Europa
Długość
4 M
Wskazanie
LED Diody
Moc
22 kW
Ochrona przed wilgocią
IP54

Smart-funkcje

OCPP regulacja mocy ładowania
Akceptacja płatności
Regulacja mocy ładowania
Zarządzanie online
Specyfikacje i akcesoria mogą ulec zmianie przez producenta.
Kolor produktu może się różnić w zależności od ustawień monitora.

Recenzje

  Dodać recenzję

  Źle
  Tak sobie
  Normalnie
  Dobrze
  Doskonałe
  Dodaj zdjęcia

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB

  Dodaj do 10 plików .jpg, .png, do 5 MB